Latvijas Antīko automobiļu kluba Youngtimer Rally sekcija 8. septembrī pie CSDD Rīgas Motormuzeja rīkos jau daudziem auto entuziastiem labi pazīstamo pasākumu Youngtimer Coffeetime . 

” Youngtimer Coffeetime” mērķis ir sapulcēt visus esošos un potenciālos dalībniekus, interesentus un klasisko auto entuziastus kopīgā pasākumā. Šie salidojumi parasti pulcē nu jau vairāk kā 300 klasiskos automobiļus un motociklus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. “Jau par tradīciju ir kļuvis vienreiz gadā šo pasākumu rīkot pie Rīgas Motormuzeja un Biķernieku trases – šeit tomēr ir īpaša atmosfēra,” stāsta Youngtimer Rally organizators Valts Ceplevičs. “Kā uz katru pasākumu, arī šoreiz ir pieteikušies vairāki līdz šim neredzēti auto un motocikli. Ņemot vērā pieredzi Igaunijas un Polijas youngtimer pasākumos, arī mēs atļaujam piedalīties nedaudz jaunākiem, bet interesantiem vai ļoti koptiem spēkratiem.”
Šobrīd kā interesantākos dalībniekus var minēt Opel Rekord P2, VW T1, Citroen DS 23EI, Ferrari 308, Honda SIlverwing GL500, Porsche 911 Turbo. Pilns dalībnieku saraksts ir apskatāms organizatoru mājaslapā.

Pasākumā ir iespēja piedalīties ar automašīnām, kuras atbilst Youngtimer Rally katalogam un motocikliem, ražotiem līdz 1989. gadam. Ja jūsu spēkrats nav šajā katalogā, bet ir vēlme piedalīties un uzskatāt, ka tas ir interesants, īpašs vai piemērots, piesakieties – organizatori izskatīs pieteikumus individuāli.
Ir piedomāts arī par ēdinātāju un kafijas torgotāju izvēli atbilstoši pasākumam – VanCoffee ar pirmās paaudzes Ford Transit, Picu Bārs GAZ 53, Rocket Bean Roastery ar VW T2 busiņu un arī RollingCoffee un B Burgers.

Informācija par pasākumu un reģistrācija atrodama www.youngtimerrally.lv

Skatītājiem pasākums bez maksas. 


Previous articleRIČARDS SĪMENS – Hitlera mīļākais britu pilots
Next articleMaserati svin 5000GT 2+2 coupé 60.gadadienu.